Základ kvalitní terapie

Nejen kvalitní schopnosti terapeuta jsou základem kvalitně provedené rehabilitace, nedílnou a stejně důležitou součástí jsou také kvalitní cvičební pomůcky. Rehabilitace by tak bez nich mohla pozbývat účinku a zlepšení zdravotního stavu by nastalo například až po mnohem delší době. Pokud jste ještě neslyšeli o kinezio tejpování, jste na správné adrese a čtěte tedy dále.
Díky kinezio tejpu je možné zkvalitnit a zlepšit funkci svalového aparátu, lymfatického systému a kloubů. Základní pomůckou fyzioterapeuta je tejpovací páska, která slouží k samotné ochraně kloubů a svalů. Tejpovací pásky se také mohou použít k fixaci. Kouzlo tejpovací pásky spočívá v její pružnosti, která je srovnatelná s pružností lidské pokožky. Pružnost je zajištěna díky elastickým vláknům, která jsou zapouzdřena v obalu z bavlny. Bavlna v tomto případě plní funkci odvětrávací. Fyzioterapeuti již tuto pomůcku ke kinesiotapingu zbožňují, neboť umí doslova zázraky. Ač se jedná o metodu, která byla objevena před více než čtyřiceti lety, její obliba stále roste a hlavně se neustále zdokonalují materiály pro samotné pásky.

Pokud budete i vy chtít vyzkoušet jedinečnost této metody, využijte aktuální nabídky vánočního balíčku se slevou a objednejte si kineziologický tejp na internetu. Neváhejte, a pokud máte problémy s pohybovým aparátem, zakupte si tejpovací pásku, kterou využívají také olympijští sportovci.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.