Pilates cviky na břicho

Rozhodli jste se začít cvičit pilates? Pilates je forma cvičení, kterou posilujete rovnoměrně tělo a zlepšujete držení těla. Veliký důraz se klade na správné dýchání, kontrolu pohybů, koncentraci, plynulost a přesnost cviků. Jakmile ovšem začnete s Pilates, dbejte na to aby, jste cviky prováděli správně, jelikož při nesprávném provádění cviků může dojít k bolesti zad.

 

Od bolesti zad Vám pomůže chladivý gel, který se nanese na místo bolesti a vmasíruje se do pokožky postiženého místa. Po chvíli se chladivý gel vstřebá a pomůže od bolestí způsobené nesprávným prováděním cviků. Také pomáhá od bolesti kloubů a svalů. Chladivý gel pomáhá při regeneraci a úlevu od bolesti, při zvýšené fyzické námaze.

Můžeme Vám doporučit chladivý gel Biofreeze. Chladivý gel pomáhá od bolestí, které mohou být způsobené artritidou nebo artrózou. Tyto bolesti jsou spojeny se špatnou funkcí kloubů. Tento gel je jedničkou na trhu. Výhodou tohoto produktu je, že nezatěžuje celý organismus, ale působí pouze cíleně na bolestivou oblast. Jeho chladivý efekt zajišťuje v něm obsažený mentol. Který perfektně utlumí bolest a zároveň podpoří regeneraci Vašeho bolestivého místa. Věříme, že si tento gel oblíbíte a budete jej plně využívat pro zmírnění a utlumení Vašich bolestivých svalů, kloubů a zad.

 

Tags: , ,

2 Responses to “Pilates cviky na břicho”

  1. admin Says:

    Pokud chcete docílit krásného bříška, pak si zajděte protáhnout prostřednictvím balančního cvičení. Balanční podložka vám pomůže tvarovat břišní svalstvo ještě efektivněji.

  2. admin Says:

    Nedávno som si chcela dať poriadne do tela, ale neskončilo to moc dobre. Výsledok? Ortéza. Ale nevadí, aspoň som sa poučila.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.